Kongre Çağrı

Değerli Meslektaşlarım ve Konuklar;

Sizleri; 13-14 Aralık 2023, Türkiye, SANAL OLARAK düzenlenecek olan 2.Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Çalışmaları Kongresi’ne (ICOMESS-2023) davet etmekten mutluluk ve onur duyarız.

ICOMESS-2023 uluslararası akademik bir kongredir ve tıp ve sağlık alanlarını kapsar. ICOMESS-2023’ün misyonu araştırmacıların, akademisyenlerin yanı sıra dünyanın her yerinden diğer profesyonellerin araştırma sonuçlarını tıp ve sağlık bilimleri alanlarında sunmaları için bir platform oluşturmaktır. Bu kongre aynı zamanda katılımcıların yeni fikirleri, uzmanlık ve deneyimlerini paylaşma, iş veya araştırma ilişkileri kurma ve gelecekteki işbirliği için ortak bulma konusunda fırsatlar sunmaktadır. Kongremiz aynı zamanda genç araştırmacıların, araştırmalarını sunmalarını, diğer genç araştırmacıların uluslararası topluluklarla iletişim kurmalarını ve konferans sırasında başarılı ve kıdemli araştırmacıların fikirlerini ve tavsiyelerini almalarını sağlamaktır.

ICOMESS-2023’ün dilleri İngilizce ve Türkçe’dir .

Kongrede kabul edilen ve sunulan bildirilerin tamamı özet bildiri kitapçığında, hakemlik sürecinden geçtikten sonra tercihe göre  ISBN’li tam metinler kitabında yayınlanacaktır.

Ayrıca tam metinler Uluslararası yayınevi  (Akademik Teşvik ve Doçentlik Başvurularında Uluslararası Yayınevi olarak kabul edilmektedir)  tarafından bir veya birden fazla uluslararası editörlü  ve bilim alanına özel e-kitapta kitap bölümü olarak, hakemlik sürecinden geçtikten sonra editörün kararına göre, 25 Aralık 2023 tarihinde basılacaktır.

ICOMESS Organizasyon Komitesi